Zapraszamy studentki i studentów z tytułem magistra na studia doktoranckie realizowane w Zakładzie Fizyki Ciała Stałego

Tematyka prac związana jest z działalnością naukową Zakładu, prowadzoną tematyce na pograniczu fotoniki, optoelektroniki i inżynierii materiałowej, w szczególności w zakresie otrzymywania, badania właściwości oraz zastosowania półprzewodników do detekcji promieniowania podczerwonego.

Oferujemy stypendia doktoranckie realizowanych przez nas projektach:

Każde stypendium oferowane w projektach wynosi od 3500 zł do 5000 zł brutto miesięcznie (w zależności od zaangażowania). Ponadto w projektach znajdują się środki przeznaczone na sfinansowanie badań, udział w konferencjach i warsztatach.

Here it is standing: atoms with consciousness, matter with curiosity.
Stands at the sea, wonders at wondering: I, a universe of atoms, an atom in the universe.

Richard P. Feynman