Nowy podręcznik dla studentów elektroniki

Ten wydany w języku angielskim podręcznik „Detection of Optical Signals” stanowi kompleksowy przegląd ważnych technologii detekcji promieniowania optycznego, od promieniowania rentgenowskiego przez ultrafiolet, zakres widzialny, aż do obszarów widmowych dalekiej podczerwieni. W unikalny sposób łączy perspektywy z wielu dyscyplin, w szczególności z fizyki i elektroniki, które są niezbędne do pełnego zrozumienia działania detektorów promieniowania.

Zapraszamy na konferencję QSIP2022

Serdecznie zapraszamy do Krakowa na konferencję QSIP2022, która ma na celu zgromadzenie naukowców, inżynierów, współpracowników przemysłowych oraz studentów i doktorantów w celu omówienia ostatnich postępów w technologiach fotodetektorów podczerwieni.